Očité svedectvá

Mgr. Lenka Hrivnáková

Koordinátor Programu spoľahlivosti ľudského činiteľa

Slovenské elektrárne a.s., Atómové elektrárne Jaslovské Bohunice

Hľadala som hlbší vhľad do ľudského myslenia a spôsobu vzniku reakcií v medziľudskom fungovaní.

Zažila som znovuobjavenie toho, čo je pri riešení rôznych situácií najdôležitejšie. Podarilo sa mi vniesť vnútorný pokoj do svojich reakcií. Zasa “riešim” iba to, čo môžem ovplyvniť, a čo sa ma týka.

Páčila sa mi prirodzenosť, spontánnosť a pokoj. Ani na minútu som nemala dojem, že ma chce Juraj vtiahnuť do svojej pravdy, ovplyvniť. Sama som našla odpovede.

Mgr. Ľubica Knoblochová

Špecialista Programu spoľahlivosti ľudského činiteľa

Slovenské elektrárne, a.s. Atómové elektrárne Jaslovské Bohunice

Na workshope som pochopila, prečo ľudia konajú tak, ako konajú, prečo sú iní akých chcem ja. Prečo sa mi nedarí presvedčiť ich, aj keď chcem pre nich to najlepšie.

Naučila som sa lepšie vnímať rozdiel medzi realitou a predstavami. Páčilo sa mi spoznávanie a odkrývanie jednotlivých sfér samej seba. Odhalenie princípu rozhodovania. Workshop môžem každému len odporúčať.

Tichomír Ivan

Key Account Manager, Veolia Energia Slovensko, a.s.

Dostal som viac ako som očakával. Bolo to nové a iné. Tento tréning bol naozaj dobre investovaný čas. Teším sa na pokračovanie.

Ing. Michal Naď

Director of Business Development

Na tréningu sa mi páčila jeho interaktívna, otvorená a nenásilná forma, zameraná na naše praktické prípady. Ďakujem za zaujímavé súvislosti a myšlienky na rôzne, inak na prvý pohľad jednoduché, témy.

Rastislav Mackovič

Oblastný riaditeľ, ČSOB Poisťovňa, a.s.

Tak ako som očakával, dostal som odpovede na otázky hlbšieho vnímania ľudí, ich individuality a pochopenia ich rozhodovania sa. Spojilo sa mi empirické poznanie s poznaním vedy v súvislosti s konaním ľudí.

Mal som možnosť konfrontovať vlastné skúsenosti a dostával som zrozumiteľné odpovede, až k úplnému pochopeniu fungovania princípu.

Daniel Tomko

Generálny riaditeľ hotela Crowne Plaza Bratislava

K tréningu som pristupoval s otvorenou mysľou, bez konkrétnych očakávaní. Páčila sa mi otvorená komunikácia v tíme a témy pohotovo spojené s konkrétnymi situáciami z našej praxe.

Ing. Eva Marenčáková

Chcem Vám veľmi poďakovať za nedeľňajší tréning pre mojich kolegov supervízorov a teamleadrov. Po odchode z tréningu sa rozpútala na našom spoločnom chate silná emócia spokojnosti a poďakovaní za úžasný deň strávený spolu. Ďakujem Vám veľmi pekne, zanechávate v našej spoločnosti výraznú stopu, za čo som Vám ja aj konateľ veľmi vďačná.

Spätná väzba z anonymného dotazníka

Včera som si myslel, že niektoré problémy v mojom tíme sú neriešiteľné. Teraz sa na ich riešenie vyslovene teším. Moc mi to pomohlo. Čarovné slovíčka, skratky a matrice ma fakt dostali. Dúfam, že sa ešte stretneme.

Lea Angst

Ja tieto osobnostné worshopy z duše neznášam

Ja tieto osobnostné worshopy z duše neznášam, ale Juraj je prvý kouč, ktorý vie presne, čo rozpráva. Jeho prednášky človeku pomôžu ako v pracovnom, tak v súkromnom živote. Veľmi kvalitne odhalí typ a štruktúru osobnosti každého jednotlivca. Ak by som mala ešte niekedy absolvovať nejaký kurz rozvoja, tak jedine u tohto PÁNA.

Ivan Mjartan

Konateľ Bonares, s.r.o.

Odnášam si z workshopu otvorenejšiu myseľ, až úľavu. Som bohatší o bohatstvo vo mne, ktoré som doteraz nevnímal. Ale bolo to tam. Vďaka pochopeniu zdrojov pnutia som zažil intenzívne uvoľnenie.

Spätná väzba z anonymného dotazníka

Bolo to super. Všetko som pochopil na prvú, aj keď sme išli neobvykle do hĺbky.

Andrea Májovská

Mnoho krát Vám ďakujem za Vaše rady a pomoc. Sedenie u Vás bol pre mňa neuveriteľný "odpal". Toto by som dopriala zažiť každému. Ďakujem, že ste boli ku mne otvorený a úplne priamy. To si cením viac ako nič hovoriace zaobalené, prázdne slová.

Spätná väzba z anonymného dotazníka

Bolo to výborné. Mám ekonomickú VŠ - manažment, no dnes som počul veci, ktoré dávali jasný zmysel, ale v škole som o nich nepočul.

Mgr. Beáta Biačková

Dostala som veľmi kvalitnú radu, ktorou sa budem riadiť a očakávať jej účinky. Bolo to príjemné, namotivovalo ma to a teraz mám chuť venovať sa svojej práci naplno. Bolo to super, teším sa na ďalšie tréningy. Ďakujem.

Ing. Ján Rosinský

Poviem Vám, pri nových veciach som náročný. Je ťažké ma zaujať. Ale Vám sa to podarilo. Je vo Vás niečo ... ťažko to vyjadriť. A ľudia to vidia. Oni to cítia. Som rád, že Vaša práca neskončila na školení, ale že sa u nás – pri nás občas stavíte na slovíčko.

P.S.: Je priam desivé ako viete odhadnúť ľudí.

Spätná väzba z anonymného dotazníka

Ráno som sem išiel iba z povinnosti, teraz sa mi nechce odísť. Mám more otázok. Kedy bude nejaké pokračovanie?

Bc. Marianna Švestková

Pri Jurajovi som sa nielenže nenudila, ako to na niektorých školeniach býva, ale dokázal veľmi nenúteným spôsobom zaujať moju pozornosť a vyvolať nadšenie pre vec.

Spätná väzba z anonymného dotazníka

Som prekvapená koľko súvislostí sme našli medzi pracovným a súkromným životom. Ako to, že som to doteraz nevidela?

Peter Perďoch

Predtým ako sme mali spolu školenie, som na Vás počul len samé chváli od kolegov. Najviac ich na Vás uchvátilo ako dokážete presne charakterizovať človeka za veľmi krátky čas. Následne naše školenie ma v tom len utvrdilo. Bolo nenásilné, boli sme aktívni a atmosféra bola uvoľnená. Cítil som sa veľmi fajn a kedykoľvek si to rád zopakujem.

Spätná väzba z anonymného dotazníka

Po desiatich rokoch rôznych školení som si prvý krát nemal kedy čítať poštu v mobile.

Zuzana Bacúšanová

Pre mňa boli všetky Vaše slová veľmi cenné, motivujúce, povzbudzujúce a trefné. Myslím, že sa tak nejak dokážete naladiť na vlnovú dĺžku človeka a TO JE DAR :-)

Spätná väzba z anonymného dotazníka

Neznášam keď musíme ísť na školenie v sobotu a zadarmo. A teraz sa všetci pýtame, prečo nemôžeme prísť aj v nedeľu. Výborné.

Spätná väzba z anonymného dotazníka

Nevedel som, že na školení môže byť taká sranda.

Spätná väzba z anonymného dotazníka

Vysvetlite toto všetko aj našim šéfom. Chcel by som robiť v takej firme, kde tie úžasné veci ovládajú všetci, zhora nadol. Ešte, že je to tu anonymné.